+420 606 752 686

Pečovatelská služba

Pečovatelskou službu poskytují pro naše obyvatele na základě smlouvy pracovnice z Penzionu pro důchodce Rosice, Kaštanová 1223, 665 01 Rosice.

Zajišťují stravování, vydávání obědů, praní prádla ložního i osobního, nákupy, koupání, úklid, odnos odpadků, doprovod k lékaři, na úřady apod.

Pečovatelská služba je zajišťována dle zákona č. 108/2006 Sb. a Vyhlášky MPSV č.505/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, která upřesňuje rozsah služeb a výši úhrad.

Pečovatelské služby jsou poskytovány pondělí - pátek od 7.00 do 19.00 hodin dle požadavků klientů. Pečovatelská služba není stálá.

Zdravotní péče

Obvodní lékař MUDr. Petr Valeš dochází za obyvateli našeho domu, kteří jsou u něj registrováni, jednou měsíčně nebo dle potřeby. Výběr lékaře je dobrovolný.

V přízemí bytového domu se nachází privátní psychiatrická ordinace a velmi využívaná pedikúra.

Stravování

Obědy jsou v pracovní dny dováženy z Penzionu pro důchodce z Rosic. Jídelna a výdejna jídel se nachází v prvním podlaží. Možno obědvat i v bytech. Z  jídelním lístku, který je vždy na celý měsíc, je možné tří dny v týdnu vybírat ze dvou jídel.
Snídaně a večeře si obyvatelé připravují sami nebo v případě onemocnění apod. je možné si tuto službu sjednat v rámci pečovatelských služeb.

Aktuální jídelní lístek

Kadeřnice

Kadeřnice dle dohody dochází jednou měsíčně přímo do bytů.

  • Jídelna
  • Jídelna