+420 606 752 686

Nově postavený menší soukromý bytový dům je v provozu od ledna 2015 a slouží seniorům z celé České republiky. Je vhodný pro občany, kteří jsou soběstační, jejichž zdravotní stav nevyžaduje ústavní péči.

Domov pro seniory se nachází v klidné lokalitě nedaleko lesa obce Zastávka, vzdálené asi 20 km od Brna. Tato obec má bezmála 2500 obyvatel a v obci jsou k dispozici různé obchody, restaurace, poliklinika, lékárna, oční optika, pošta nebo knihovna. Obec je oblíbená pro svojí snadnou dostupnost autem, vlakem i autobusem.

Vybavení bytů

Nabízíme ubytování v celkem 21 bytových jednotkách. Jednolůžkových bytů z celkového počtu je 15, z toho je 8 bytů bezbariérových a 6 bytů  je dvoulůžkových pro manželské páry, sourozence apod.

Bytový dům má celkem 4 nadzemní podlaží. V prvním podlaží se nachází kancelář pro vedení bytového domu, privátní ordinace psychiatrické ambulance, prostory pro pedikúru, jídelna společně s výdejnou stravy a technické zázemí. V druhém až čtvrtém podlaží jsou situovány byty. Vždy na pochodí se nachází 5 bytů jednolůžkových a 2 byty dvoulůžkové. Všechna podlaží jsou vzájemně propojena schodištěm a výtahem.

Každý byt má svoji prostornou koupelnu s připojením pro pračku, WC, předsíň se šatní skříní, pokoj s kuchyňskou linkou, dřezem, vařičem, odsavačem par a domovním telefonem. Ve všech bytech je možné připojení na kabelovou televizi a internet. Součástí každého bytu je lodžie.

V okolí bytového domu se v současné době realizují parkové úpravy pro možnost odpočinku a probíhá stavba zahradního altánku s krbem pro příjemné posezení.

Volné byty

Aktuálně nabízíme k pronájmu 1 volnou bytovou jednotku:

  • dvoulůžkový byt ve 2. podlaží

Bližší informace poskytne vedoucí bytové domu Olga Vyletělová, mobil: 606 752 686.

  • Domov pro seniory
  • Byty pro seniory